نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان ، بتن، تکنولوژی های ساخت و ماشین آلات وابسته

نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان، بتن، تکنولوژی های ساخت و ماشین آلات وابسته از تاریخ 25 لغایت 28 دی ماه 95 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

همزمان با این نمایشگاه سمینار توسعه، طرح و اجرای رویه های بتنی در تاریخ  25 و 26 دی ماه 95 برگزار گردید.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه با حضور جناب آقای دکتر آخوندی وزیر راه، مسکن و شهرسازی، مهندس محمد اتابک رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان و دکتر محمد شکرچی زاده ریاست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در سمینار توسعه، طرح و اجرای رویه های بتنی در تاریخ 25 دیماه برگزار گردید.

در این دوره از نمایشگاه که با استقبال کم نظیر بازدید کنندگان از اقشار مختلف همچون پیمانکاران و سازندگان بخش خصوصی و دولتی همراه گردید، حدود 74 شرکت شاغل در این صنعت نسبت به معرفی محصولات و خدمات خود اقدام نمودند.

غرفه شرکت آپتوس ایران به عنوان یکی از سازمان های فعال و دانش محور در صنعت بتن کشور، مورد استقبال چشمگیر متخصصان، کارشناس و علاقمندان این حوزه واقع گردید. علاوه بر آن نقش فعال و جایگاه این مجموعه در تولید و عرضه انواع محصولات بتنی در بالاترین سطح کیفی و مورد انتظار مشتریان باعث گردید که نگاه رسانه های خبری  مانند شبکه خبر به این سازمان معطوف گردد.

جلسات مدیران شرکت آپتوس ایران با مدیران شرکت های تولید کننده مواد اولیه این صنعت و همچنین بازدید مسئولین شهرداری های برخی از نقاط کشور و جلسات حضوری پیرامون فعالیت

های عمرانی از دیگر نکات حایز اهمیت این رویداد نمایشگاهی به شمار می رود.

تماس با ما

نقشه کار خانه

دفتر مرکزی

کرج . مهرویلا
خیابان درختی پلاک 181
ساختمان آپتوس ایران واحد 3
تلفن فروش: 33506904-026

 

کارخانه

کرج مهرشهر ، بلوار ارم ،
خیابان دوم شرقی (شریعتی)
مجتمع صنعتی آپتوس ایران
تلفن فروش: 33100-026

دفتر مهرشهر

کرج مهرشهر، بلوار ارم نبش خ 113

تلفن فروش: 33403348-026