برگزاری کارگاه آموزشی معیارهای شناسایی بتن استاندار در پارک علم و فناوری استان البرز

کارگاه آموزشی معیارهای شناسایی بتن استاندار و بادوام در ساخت و سازهای شهری در تاریخ 19/مهرماه/1396 توسط دکتر بزرگهمر (مدیر تحقیق وتوسعه شرکت آپتوس ایران) در پارک علم و فناوری استان البرز برگزار گردید.

این کارگاه 8 ساعته با حضورمهندسان سازمان نظام مهندسی، مدیران کنترل کیفیت شرکتهای ساختمانی وابسته به سازمان استاندارد، دانشجویان و میهمانان اختصاصی همچون دکتر شهریار ظهوری (قائم مقام مدیر عامل شرکت آپتوس)، مهندس قنبری رئیس نظام مهندسی استان البرز، مهندس کوروش غفاری (عضو اصلي هيات مديره و نایب رییس اول سازمان)، جناب آقای شفیعی (مدیر آموزش اداره استاندارد البرز)، مهندس سعیدی (مدیر فنی تخصصی پارک علم و فناوری استان البرز) و مهندس خطیبی (نایب رئیس هیات مدیره انجمن بتن ایران) برگزار گردید. که در خصوص آشنایی با انواع استانداردهای ملی بتن و قطعات بتنی و کنترل کیفیت آنها اشاره شد.

در حاشیه این گردهمایی جناب آقای مهندس خطیبی به مسائل و مشکلات موجود در صنعت بتن اشاره نمودند که به جایگزینی رویه های بتنی به جای آسفالت و قیر اشاره کردند و اینکه استفاده از این رویه ها (رویه های بتنی) تا چه انداره به صرفه تر از رویه های آسفالتی می باشد و در حفظ محیط زیست کمک های شایانی را خواهد داشت.

همچنین مهندس سعیدی به معرفی و توانمدی های پارک علم و فناوری استان البرز و شرکت های فعال در این پارک پرداختند.

نمایندگان محترم اداره استاندارد نیز با تاکید بر استفاده از مصالح ساختمانی و بتن استاندارد و با ادامه کمپین حمایت از خرید کالای استاندراد ایرانی،  به این کارگاه غنای خاصی بخشیدند.

تماس با ما

نقشه کار خانه

دفتر مرکزی

کرج . مهرویلا
خیابان درختی پلاک 181
ساختمان آپتوس ایران واحد 3
تلفن فروش: 33506904-026

 

کارخانه

کرج مهرشهر ، بلوار ارم ،
خیابان دوم شرقی (شریعتی)
مجتمع صنعتی آپتوس ایران
تلفن فروش: 33100-026

دفتر مهرشهر

کرج مهرشهر، بلوار ارم نبش خ 113

تلفن فروش: 33403348-026