سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بغداد  24 لغایت 27 بهمن 1395 در نمایشگاه دائمی بغداد برگزار گردید.

مراسم افتتاحیه با حضور جناب آقای محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت کشورمان به همراه محمد شیاع السودانی ، وزیر کار و امور اجتماعی و سرپرست صنایع و معادن و سلمان الجمیلی ، وزیر برنامه ریزی و سرپرست وزارت تجارت عراق برگزار گردید.

به گفته مسئولان برگزار کننده نمایشگاه، اغلب شرکت های حاضر در این دوره از نمایشگاه بغداد، در بخش صنایع هستند و علاوه بر آن در زمینه های مصالح ساختمانی، مواد غذایی، لوازم خانگی، خودروسازی و قطعات یدکی خودرو، مواد بهداشتی و آرایشی، مواد شوینده، تجهیزات بیمارستانی، لبنیات و دیگر حوزه ها نیز در این دوره شرکت کرده اند.

نمایشگاه امسال بغداد، در زمینی به مساحت 3 هزار و 500 متربع و در چهار سالن بزرگ نمایشگاه بین المللی پایتخت عراق برپا شد.
جمهوری اسلامی ایران دومین شریک تجاری عراق به شمار می رود که به گفته جناب آقای رضازاده رایزن بازرگانی ایران در عراق، حجم مبادلات تجاری دو کشور در سال 2016 بالغ بر 6 میلیارد و 200 میلیون دلار برآورد می شود و سرجمع مبادلات تجاری، سرمایه گذاری، خدمات فنی و مهندسی و صادرات انرژی بین 12 تا 14 میلیارد دلار است.

حضور پررنگ شرکت آپتوس ایران به عنوان تنها نماینده صنف تولید بتن و قطعات بتنی در این نمایشگاه از نکات حائز اهمیت آن بشمار می رود که مورد استقبال وزیر صنعت،معدن و تجارت کشورمان، مسولان سیاسی عراقی، تجار و فعالان این صنعت قرار گرفت. جلسات مثمرثمر با تجار عراقی، فعالان صنعت بتن و ایجاد نمایندگی فروش در بغداد از نتایج اولیه این نمایشگاه به شمار می رود.

تماس با ما

نقشه کار خانه

دفتر مرکزی

کرج . مهرویلا
خیابان درختی پلاک 181
ساختمان آپتوس ایران واحد 3
تلفن فروش: 33506904-026

 

کارخانه

کرج مهرشهر ، بلوار ارم ،
خیابان دوم شرقی (شریعتی)
مجتمع صنعتی آپتوس ایران
تلفن فروش: 33100-026

دفتر مهرشهر

کرج مهرشهر، بلوار ارم نبش خ 113

تلفن فروش: 33403348-026