24 و 25 آبان 94 پژوهشگاه صنعت نفت تهران، میزبان دومین همایش و نمایشگاه عمران شهری تهران بود.

صبح 24 آبان مراسم افتتاحیه با حضور دکتر چمران برگزار گردید.

در این گردهمایی معاونت فنی و عمرانی شهرداری های مناطق مختلف تهران و برخی از استان های کشور و شرکت های عمرانی و تولیدکنندگان مختلف حوزه مدیریت شهری حضور داشتند.

شرکت آپتوس ایران هم به عنوان یکی از تولید کنندگان مجاز و مورد تایید شهرداری تهران در این گردهمایی حضوری فعال داشت. پس از مراسم افتتاحیه دکتر چمران ریاست محترم شورای شهر تهران از غرفه شرکت آپتوس ایران بازدید نمودند. در این بازدید که با همراهی مهندس جاوید معاونت کل فنی عمرانی شهرداری تهران  و دکتر معماریان رئیس مرکز ژئوتکنیک و آزمایشگاه مرکزی مکانیک خاک شهرداری تهران صورت پذیرفت ، دکتر شهریار ظهوری مدیریت ارشد شرکت آپتوس ایران در خصوص فرآیند نصب صنعتی کفپوش های بتنی و عملکرد ماشین آلات مربوطه توضیحات لازم را ارائه نمودند.

دکتر ظهوری  بر این موضوع تاکید داشتندکه با توجه به معضل عدم مدیریت روان آبهای سطحی در بسیاری از کلانشهرها  از جمله شهر تهران و تأثیرات آن بر محیط زیست ، روسازی های نفوذ پذیر با استفاده از کفپوشهای بتنی به عنوان یک راه حل اساسی در معابر فرعی توصیه می گردد که بطورحتم صنعتی سازی و اجرای آن توسط ماشین آلات مکانیزه مزایای فراوانی به همراه خواهد داشت. اجرای سریع، دقیق و کم هزینه کفپوش های بتنی درحداقل زمان ممکن و در بهینه ترین شرایط ممکن موجب خواهد شد فرهنگ انجام روسازی های معابر شهری در بین شهرداری ها و پیمانکاران این عرصه توسعه یابد . به عبارت دیگر صنعتی سازی در فرآیند نصب ، مقوله استفاده از کفپوش های باربرترافیکی را به عنوان یک جایگزین مناسب برای آسفالت در معابر شهری نهادینه خواهد نمود...

تماس با ما

نقشه کار خانه

دفتر مرکزی

کرج . مهرویلا
خیابان درختی پلاک 181
ساختمان آپتوس ایران واحد 3
تلفن فروش: 33506904-026

 

کارخانه

کرج مهرشهر ، بلوار ارم ،
خیابان دوم شرقی (شریعتی)
مجتمع صنعتی آپتوس ایران
تلفن فروش: 33100-026

دفتر مهرشهر

کرج مهرشهر، بلوار ارم نبش خ 113

تلفن فروش: 33403348-026